הספר: מראת הסודות – לצאת לחופשי משלטון הלא מודע

פרטים נוספים

זמן שינוי – להיות אני טוב יותר

Up-grade yourself

בואי ללמוד כיצד להניע את חייך קדימה ולהיות גרסה טובה יותר של עצמך.

אם יש לך בדיוק עכשיו תשוקה לשינוי,

אם את במשבר ורוצה להבין מה קורה בחיים שלך ובאיזה כיוון לבחור,

אם החיים שלך תופסים כיוון מפתיע שלא בשליטתך,

אם את מרגישה מתוסכלת או מרגישה שהחיים שלך כרגע לא מספקים אותך,

אם את רוצה ללמוד על עצמך,

לדעת מה חוסם אותך,

להבין איך נוצרים עיכובים והתנגדויות בחייך,

בואי לסדנה וביחד נעשה בדק-בית, טיפול תקופתי, כיוונון והנעה של החיים ואולי אפילו חישוב מסלול מחדש.

 

בסדנה זו תוכלי לעבור תהליך של העצמה, תהליך של כניסה פנימה וגילוי עצמי, תהליך שבו תגלי את העוצמות שבתוכך כמו גם את הדברים, האנשים, הסיטואציות שבחיים שלך שתומכים בך וגם את אלו שמחלישים אותך, כדי שתוכלי לעשות בחירות ולפעול אחרת בעולם האמיתי. זוהי איננה סדנה לרכישת ידע תאורטי. זוהי סדנה שבה החיים שלך בעולם האמיתי משמשים חומר גלם לעבודת מודעות ולשינוי, לפי בחירתך.

 

תלמד/י איך במו ידייך את/ה הודפ/ת ומעכב/ת הצלחה, מהי תקרת הזכוכית שלך, מהם הפחדים שגורמים לכך ומהן האמונות השליליות שלך, שאינן מודעות, שיוצרות מציאות לא-רצויה. וגם, איך לנטרל את האמונות הללו ולהעדיף במקומן אמונות חיוביות.
תלמד/י איך להשתמש ב'שיטת המראות' שפתחתי כדי לחקור ולגלות אמונות שליליות, וכיצד תוכל/י להשתמש בשיטה זו לשנות את חייך.

 

כיצד עובד מנגנון החיזוק העצמי של האמונות השליליות, איך לגלות אמונות לא-מודעות שיוצרות קשיים וחסמים בחייך ומה קורה אחרי הגילוי?
מערכת האמונות שלנו וההגדרות שלנו הן המשקפיים שצובעות את המציאות שלנו. לכל אחד מאיתנו יש מפה פנימית שמייצגת את המציאות. והמפה הזאת היא מאוד סובייקטיבית. יותר מכך, אנו קולטים רק שבריר של אחוז ממה שקורה באמת. כל שאר 99.99% נשאר מחוץ לטווח התפיסה שלנו. וזה נובע מהמסננת המורכבת מן ההגדרות והחוקים שאנו מאמינים שהם אמת.

 

הבריאה היא 100% אנרגיה, ולכן אף שאנו תופסים את המציאות כפיזית, חווים אותה כפיזית ומוצקה, למעשה היא מאוד פלסטית ומשתנה מרגע לרגע. אלו הן חדשות טובות כי זה אומר שכאשר נלמד איך ליצור מציאות של שמחה והתלהבות ולהימנע ממציאות של קשיים וסבל, אין שום דבר שיכול למנוע את זה מאיתנו. המציאות אין לה רצון משל עצמה, היא 'לא מקבלת החלטות' – היא בסה"כ שיקוף של מה שאנו מקרינים. ומה שאנו מקרינים נובע ממערכת האמונות שלנו.

 

גילוי ושינוי של אמונות שליליות משנה חיים. סימן קריאה!!!!

 

בואי לחקור את תשוקות שלך ואת הכאבים שלך, בואי לעשות תהליך כנה עם עצמך, תהליך אישי, שיכול לשדרג את החיים שלך וגם להיות מצפן שיעזור לך לנווט את חייך בהמשך.

 

 

סדנא בת 10 מפגשים, 2.5 שעות כל אחד. מלאי את הפרטים ונחזור אלייך עם פרטים נוספים.

    מלאו את הפרטים בטופס ואצור אתכם קשר בהקדם. ייתכן וכבר בשיחה תקבלו טיפ שיכול לעזור לכם.